تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی، درمراسم تودیع و معارفه مدیر برق شهرستان لالی که با حضور گودرز ترکی زاده فرماندار شهرستان لالی و مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان و مهندس بابادی مسئول حراست فیزیکی برق استان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید. فرماندار ضمن خوش آمدگویی، طی سخنانی فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و اظهار داشت: رسالت صنعت برق را امری مهم و حیاتی برشمرد و افزود: امروزه برق نیاز اساسی و حیاتی مردم محسوب می شود و بدون برق زندگی امکان پذیر نمی باشد در این راستا تامین برق مطمئن و پایدار ازمهمترین رسالت صنعت برق کشور به شمار می آید.

وی ضمن تقدیر از خدمات برق رسانی مجموعه اداره برق ، از تلاش و خدمات صادقانه مهندس پناهی که در سمت مدیر اداره برق شهرستان خدمات ارزشمندی ارائه نمودن تقدیر و تشکر به عمل آورد، و برای مهندس علی حاجی پور مدیر جدید اداره برق شهرستان ضمن آرزو سربلندی، خدمت صادقانه به مردم شریف شهرستان را خواستار شد.

در ادامه مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان با اشاره به رشد ۱۰ درصدی مصرف برق در کشور، خواستار استفاده صحیح و بهینه برق توسط مردم عزیز شد و تاکید کرد : با توجه به فرارسیدن فصل گرما و استفاده همزمان مردم از لوازم برقی سرمایشی به خصوص در۴ ساعت اولیه ظهر و ۴ ساعت اولیه شب که به آن ساعات اوج مصرف گفته می شود ، از هموطنان عزیز استدعا دارم در ساعات اوج مصرف از وسایل برقی پر مصرف به طور همزمان استفاده ننمایند لذا توصیه می شود: استفاده از لوازم برقی پر مصرف در ساعات اولیه صبح انجام شود ، این همکاری موجب می گردد ، برق رسانی به مشترکین به درستی و بدون اختلال انجام پذیرد .

مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان درپایان، طرح وتوسعه و بهره برداری را در راستای پیشبرد اهداف شرکت بسیار حساس و حائز اهمیت خواند و اظهار داشت : الحمدلله تاکنون جناب مهندس پناهی در تمامی عرصه ها پر توان ظاهر شده اند لذا مسئولیت مهندس حاجی پور مدیر جدید در ادامه راه نیز سنگین تر خواهد بود .

در پایان مراسم مهندس پناهی به ارائه عملکرد مدیریت در دوران خدمتی خود پرداخت و برای مسئول جدید جناب مهندس علی حاجی پور از درگاه خداوند منان توفیقات روز افزون را خواستار شد .

63