دعوت سرپرست فرمانداری لالی از مردم برای حضور حضور در راهپیمایی روز قدس

*در آستانه روز قدس؛ سرپرست فرمانداری شهرستان لالی با صدور پیامی آحاد مختلف مردم را به شرکت در راهپیمایی دعوت کرد.*
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی؛ افشین حیاتی سرپرست فرمانداری لالی در پیامی از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان لالی دعوت کرد که در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند. متن پیام به شرح زیر می باشد:
بسمه تعالی
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از طرف رهبر کبیر انقلاب با دوراندیشی و جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نام روز قدس نام‌گذاری شده که برای همیشه باید پاس داشته شود.
انتخاب روز قدس یکی از تدابیر اندیشمندانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین، پایه گذار مقاومت شد و به عنوان روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین و روز استقامت و عدالتخواهی دنیای اسلام شناخته می شود.
روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر، ظلم، اشغالگری و روز پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر قدرت های اسکتباری دنیا است که باید با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر همبستگی و اتحاد خود را به جهانیان نشان دهیم.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی از آحاد مردم آزاده، شریف و همیشه در صحنه شهرستان لالی دعوت می نمایم تا در راهپیمایی یوم الله قدس حضور باشکوه داشته باشند و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز کرده و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش گذارند.
افشین حیاتی سرپرست
فرمانداری شهرستان لالی


 

100