پیام تبریک افشین حیاتی سرپرست فرمانداری به مناسبت روزشورا

 


««مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری است»»

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی؛ افشین حیاتی سرپرست فرمانداری لالی در پیامی روز شورا را به شوراهای (شهر و روستا) تبریک گفتند

متن پیام:

بسمه تعالی

مشورت، یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم‏ گیری‏هاست. جامعه‏ای که سنت مشورت در آن حاکم نیست، در تب و تاب خودمحوری می‏ سوزد، ولی در جامع ه‏ای که در آن هم‏ فکری و نظرخواهی، اصلی یقینی است و از اجزای ضروری حیات آن به شمار می‏ آید، بهترین راه و کامل‏ ترین مسیر در برابر افراد گشوده خواهد شد.
پیامبر اعظم صلی الله ‏علیه ‏و‏آله نیز می ‏فرماید: «هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند.» آنان که گرفتار خودرأیی و استبداد هستند، در اشتباه به سر می‏برند و تنش‏های اجتماعی و سیاسی می‏ آفرینند. نبود سنت مشورت در جامعه، رشد افکار را متوقف می‏ سازد و چنین مردمی، شایستگی زندگی حقیقی را از دست می‏ دهند.

اینجانب به نوبه خود نهم اردیبهشت روز ملی شوراها  را به همه ی اعضای محترم شوراها ( شهر و روستا) که با وظیفه شناسی  در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند و در جهت بالندگی ، شکوفایی ، عمران و آبادانی قدم بر می دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

افشین حیاتی سرپرست فرمانداری شهرستان لالی

134