پیام سرپرست فرمانداری بمناسبت بزرگداشت مقام معلم

پیام سرپرست فرمانداری بمناسبت بزرگداشت مقام معلم حیاتی سرپرست فرمانداری شهرستان لالی به مناسبت روز معلم که مصادف است با دوازده اردیبهشت ، سالروز شهادت معلم فرهیخته و فیلسوفی اندیشمند استاد شهید مرتضی مطهری پیام تبریکی صادر نمود ‎

پیام سرپرست فرمانداری بمناسبت بزرگداشت مقام معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لالی؛ حیاتی سرپرست فرمانداری شهرستان لالی در پیامی فرارسیدن روز معلم و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت.

در این پیام چنین آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جایگاه معلم در باور و ارزش های ما، جایگاهی رفیع و ارزشمند است. در تفکر دینی ما معلم روشنگر چراغ فروزان هدایت و نجات بخش آدمیان از ظلمت جهل و نادانی است. چنانکه در حدیث شریف «زَکاه العِلمِ نَشْرُهُ» ، نقش معلمین در نشر علم به خوبی تداعی شده است.

اینجانب در سال مزین به نام «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته، متفکری اندیشمند و فیلسوفی بزرگ استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرا رسیدن روز معلم را به همه اساتید، معلمین و تلاش گران متعهد و سخت کوش عرصه علم و دانش تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روزافزون همگی را در خدمت به رشد و بالندگی و اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن عزیزمان ایران اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

افشین حیاتی سرپرست

فرمانداری شهرستان لالی

18