برگزاری مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر و صلیب سرخ جهانی و تجلیل از فعالان هلال احمر شهرستان لالی

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر و صلیب سرخ جهانی و تجلیل از فعالان هلال احمر شهرستان لالی

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی: افشین حیاتی سرپرست فرمانداری لالی با تبریک هقته هلال احمر گفت : مردم عزیز کشورمان نشان داده اند که روحیه ایثار و از خود گذشتگی در میان آنها موج می زند و پایه و اساس جمعیت هلال احمر هم همین روحیه ایثار و از خود گذشتگی است ، حضور مردم موجب اعتلا و افزایش فعالیت های هلال احمر می شود و هر جا مردم حضور داشته باشد حضور هلال احمر پر رنگ می شود.

در ادامه حیاتی عنوان کرد: نام جمعیت هلال احمر با ارزش ها و مفاهیمی چون ایثار، از خود گذشتگی، انسانیت و احسان، سعه صدر، احساس مسئولیت و مهربانی گره خورده است. انسانهای شریف و وارسته‌ای که با اراده ستونی، امیدواری و دل های سرشار از شور یاری همچون فرشتگان بی‌هیچ گونه منت و درخواستی سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می شتابند.

وی در پایان: هفته هلال احمر،فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه،انسان دوستانه و داوطلبانه به مردم و تکریم و تقدیر از فعالان و دست اندرکاران فرهنگ ترویج روحیه ایثارگری و نوع دوستی در جامعه است. به همین مناسبت هفته هلال احمر را به مدیریت،کارکنان، دوست داران، خیرین و فعالین داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان لالی و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نموده و امیدوارم با اتکال به خداوند باری تعالی در پیشبرد اهداف متعالی و انسان دوستانه خود موفق و موید باشید .

115