پیام تبریک سرپرست فرمانداری لالی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز


پیام تبریک سرپرست فرمانداری لالی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لالی ؛ حیاتی سرپرست فرمانداری در پیامی اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت
بنام خدا
ایام نشاط و شور امت آمد
هنگام سرور و اخذ حاجت آمد
روز سه و چهار ماه شعبان
ازجانب حق سه پیک رحمت آمد
میلاد حسین است و ابوالفضل و علی
یعنی که سه منشأ سعادت آمد
آن ماه که ماه حاجتش میخوانند
ما بین دو خورشید امامت آمد

با سلام و دعای خیر
وصلوات بر محمد و آل محمد
سوم شعبان سالروز میلاد سالار آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و چهارم شعبان ولادت با سعادت ایثارگر بزرگ تاریخ حضرت ابوالفضل العباس (ع) است که حضرت امام خمینی (ره) این ایام بزرگ را به عنوان روز پاسدار و روز جانباز نامگذاری کرده است.
ضمن تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه ایام سوم و چهارم شعبان روز پاسدار و جانباز را به پاسداران انقلاب و جانبازان عزیز و فداکار تبریک وشادباش عرض می نمایم.
بدون تردید آسایش و امنیت پایدار امروز مرهون حماسه آفرینی ها و فداکاری های پاسداران عزیز و جانبازان سرافراز است که زمینه لازم را برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم می کنند.
اینجانب این اعیاد معظم را به محضر ولی عصر ( عج) و نائب بر حق ایشان رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) ، مردم انقلابی ، شهیدپرور و ایثارگر، پاسداران قهرمان و جانبازان عزیز خانواده های گرانقدر شهدای شهرستان لالی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق همگان را در پیمودن راه شهدای والا مقام از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
افشین حیاتی
سرپرست فرمانداری لالی

76