پیام افشین حیاتی سرپرست فرمانداری شهرستان لالی به مناسبت سال روز تشکیل سپاه پاسداران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی؛ افشین حیاتی سرپرست فرمانداری لالی در پیامی به مناسبت سال روز تشکیل سپاه پاسداران آمده است
بسم الله الرحمن الرحیم
واعدوا لهم ما استطعتم من قوه …

جمهوری اسلامی ایران صلابت و اقتدار خود را مرهون رهبری عالمانه و داهیانه امامین انقلاب و همراهی مردان و زنانی است که عاشقانه و خالصانه در مسیر آن حرکت کرده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که بنیانگذار کبیر انقلاب آن را غرس نمودند و امام خامنه ای مدظله العالی آن را فرزند انقلاب و مظهر اقتدار نامیدند و فرمایش کردند؛ سپاه تربیت شده دامان انقلاب است و به گردن انقلاب هم حق دارد.
تردیدی نیست که حضور پاسداران سپاه در عرصه های مختلف انقلاب اعم از جنگ تحمیلی، نبرد اقتصادی، جنگ نرم، شبیخون های فرهنگی و اقتصادی ، عمران و سازندگی، عرصه موشکی و هوا فضا در کنار مردم فهیم و بصیر ، زمینه گذر از گردنه های سخت را فراهم آورده است.
در واقع یکی از بزرگترین دغدغه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با این نظام و انقلاب، سپاه پاسداران بوده و هست که خوشبختانه هر روز به حول و قوه الهی قدرتمند تر شده و توانسته است همچون دژی مستحکم در مقابل توطئه های استکبار و ایادی آن ایستادگی کند.
اینجانب دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران و همزمانی آن با عید سعید فطر را به تمامی سبز پوشان ولایتمدار سپاه خصوصا پاسداران شریف و غیور سپاه ناحیه شهرستان لالی تبریک عرض می نمایم و بر این باورم که با همراهی این عزیزان می توانیم حرکت در مسیر رشد و پیشرفت شهرستان لالی را تسریع نماییم.

29