حضور استاندار خوزستان در جلسه شورای اداری شهرستان لالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی؛ علی اکبر حسینی محراب در جریان سفر به شهرستان لالی با حضور در منطقه تراز از وضعیت اجرای پروژه های مهمی همچون تاسیسات آبیاری به دشت‌ های کشاورزی لالی و خطوط انتقال آب شرب از چاه های حتی این بازدید کرد.

وی در ادامه حضور خود در نخستین نشست شورای عالی اشتغال در سال ١۴٠٢ که به ریاست سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد شرکت کرد.

در ادامه جلسه شورای اداری شهرستان لالی با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

وی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: مصوبات خوبی در سفر رئیس‌ جمهور برای شهرستان های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا دیده شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مدیران کارآمدی نظام را با عملکرد خود به تصویر بکشند؛ بیان داشت: مسئولان از ایده‌ های جدید و خلاقیت ها بهره ببرند و تنها به دنبال بودجه برای انجام کار نباشند.

حسینی محراب تصریح کرد: کارگروه ‌ها برای رفع مشکلات شهرستان فعال شوند.

وی با تاکید بر اجرای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان افزود: یکی از مشکلات سد دز عدم وجود سدی دیگر به عنوان موج شکن برای این سد است تا به هنگام بارندگی شدید و باز شدن دریچه ها از بروز سیلاب جلوگیری کند در این راستا اجرای سد بختیاری در اولویت قرار دارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: دولت ١ میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است و ٣٠ هزار میلیارد تومان از سوی دولت به استان اختیار داده شده تا با فروش سهم نیشکر هزینه زمین کشاورزی را فراهم کند.

در این دیدار مردمی، شهروندان به بیان مشکلات و معضلات شهرستان پرداختند و از مسئولین خواستار رفع آن شدند.

دیدار با خانواده شهید شاهرخ محمدی نیز از دیگر برنامه های استاندار در لالی بود

 

15